WWE25801610
Kraftöverföringsaxel vidvinkel WWE 2580 P: 1 610 mm, Walterscheid - Vidvinkelknutaxlar utan koppling - WWE25801610 - 1
  • Produktkod: WWE25801610
st
Bredd på traktorns koppling
1-3/8 tum
Antal urtag på traktorns koppling
6
Bredd på maskinens koppling
1-3/8 tum
Antal urtag på maskinens koppling
6
Låstype maskinens sida
Kilskruv
Tilläggsutrustning på maskinsidan
Gaffel
Serie
WWE 2580
Längd
1610 mm
Effekt 540 rpm
66 kW
Effekt 1000 rpm
102 kW
Rekommenderade produkter
Gaffel AGCC, 1 3/8"-6, W2500/P500 - Gafflar - 8432970164505 - 1
Gaffel AGCC, 1 3/8"-6, W2500/P500 - Gafflar - 8432970164505 - 2
Walterscheid
Gaffel AGCC, 1 3/8"-6, W2500/P500
Snabbkopplingsgaffel med konisk bultlåsning för Walterscheid W2500 och P500 ledaxlar. - Ytterdiameter för anslutning (A): 1 3/8"- Sex spår- Längd (L): 118 mm- Bult (d3): 12,5 mm- Ristdiameter...
Finns i lager
Varorna skickas inom 1-2 vardagar
Gaffel RG, S4-profilrör, W2580 - Gafflar - 8432970151659 - 1
Gaffel RG, S4-profilrör, W2580 - Gafflar - 8432970151659 - 2
Walterscheid
Gaffel RG, S4-profilrör, W2580
Walterscheid 1135294
Inre gaffel Walterscheid W2580 för drivaxlar. - profilrörstyp (A): S4 - längd (L): 112 mm - korsdiameter (B): 100 mm - håldiameter för korskoppar (d): 36 mm - diameter (d1): 10 mm - typ av skydd:...
Beställningsprodukt. Produkten beställs separat från leverantören.
Leveranstid ca. 3-10 vardagar
Gaffel RG, S5-profilrör, W2500 - Gafflar - 8435194014199 - 1
Gaffel RG, S5-profilrör, W2500 - Gafflar - 8435194014199 - 2
Gaffel RG, S5-profilrör, W2500
Inre gaffel Walterscheid W2500 för drivaxlar. - Profilrörstyp (A): S5- Längd (L): 112 mm- Korsets diameter (B): 100 mm- Diameter på korset kopparhål (d): 36 mm- Diameter (d1): 10 mm- Typ av...
Varan tillfälligt slut
Haarukka ASG, 1 3/8"-6, W2580 - Gafflar - 8435194183871 - 1
Haarukka ASG, 1 3/8"-6, W2580 - Gafflar - 8435194183871 - 2
Haarukka ASG, 1 3/8"-6, W2580
Walterscheid 1135313
Snabbkopplingstratt AS med Walterscheid W2580 -koppling för nivåaxlar. - Anslutningens yttre diameter (A): 1 3/8" - Sex spår - Längd (L): 139 mm - Korsets diameter (B): 100 mm - Håldiameter i...
Leveranstid ca. 3-10 vardagar
Kors, 32/36x89/106 mm, C-tätning, 2 nipplar, W2580 - Korsord - 8435194016698 - 1
Kors, 32/36x89/106 mm, C-tätning, 2 nipplar, W2580 - Korsord - 8435194016698 - 2
Kors, 32/36x89/106 mm, C-tätning, 2 nipplar, W2580
Kors, med två fettnipplar för Walterscheid W2580 -knutaxlar. - Hål, kort sida (Z): 32 mm- Hål, lång sida (Y): 36 mm- Längd, kort sida (A): 89 mm- Längd, lång sida (B): 106 mm- C-tätningar...
Korsled 36x89 mm, C-packning, 2 nipplar, W2500 - Korsord - 8435194016247 - 1
Korsled 36x89 mm, C-packning, 2 nipplar, W2500 - Korsord - 8435194016247 - 2
Korsled 36x89 mm, C-packning, 2 nipplar, W2500
Korsled med två smörjnipplar för Walterscheid W2500 -kardanaxlar. - korkdiameter (Y): 36 mm - längd (A): 89 mm - C-packningar - smörjintervall: 50 - 100 h