Drivaxel G7 P: 860 mm med platt koppling, Bondioli&Pavesi - Drivaxlar med lamellkopplingar - 7G7N086CE007N47 - 1
Ytterligare information Dyrkan på maskinsidan 1-3/8 tum Antal ur på maskinsidan 6 Tillägg på maskinsidan Friktionskoppling Serie G7 Längd 860 mm Effekt 540 rpm 47 kW Effekt 1000 rpm 74 kW... Läs mer
  • Produktkod: 7G7N086CE007N47
st
Ytterligare information
Dyrkan på maskinsidan
1-3/8 tum
Antal ur på maskinsidan
6
Tillägg på maskinsidan
Friktionskoppling
Serie
G7
Längd
860 mm
Effekt 540 rpm
47 kW
Effekt 1000 rpm
74 kW
Diameter på bärytslangstraktorens sida
30,2 mm
Längd på bärytslangstraktorens sida
91,4 mm
Diameter på bärytslangmaskinens sida
30,2 mm
Längd på bärytslangmaskinens sida
91,4 mm
Kopplingstyp
FV34
Max kopplingsmoment
1450 Nm
Rekommenderade produkter
Gaffel för profilrör 6 (yttre), Bondioli&Pavesi 100 - Gafflar - 204066851 - 1
Gaffel för profilrör 6 (yttre), Bondioli&Pavesi 100 - Gafflar - 204066851 - 2
Bondioli&Pavesi
Gaffel för profilrör 6 (yttre), Bondioli&Pavesi 100
Gaffel för Bondioli&Pavesi 100-seriens drivaxlar. Passar yttre profilrör i storlek 6 (54 mm). - längd: 105 mm- bredd: 103 mm- diameter på hålen i korset: 30,2 mm- kilspår: 10 mm...
Beställningsprodukt. Produkten beställs separat från leverantören.
Leveranstid ca. 3-10 vardagar
Ristikko 30,2x91,5 mm, S7 - Korsord - 8719774892576 - 1
Ristikko 30,2x91,5 mm, S7 - Korsord - 8719774892576 - 2
Bondioli&Pavesi
Ristikko 30,2x91,5 mm, S7
Ristikko för Bondioli&Pavesi SFT-serien av drivaxlar. - korkdiameter (Y): 30,2 mm - längd (A): 91,5 mm - för storlek S7 på drivaxlar.